Wydarzenia i konferencje

Łączymy środowisko branżowe i wiedzę ekspercką 

Wydarzenia i konferencje

Organizacja konferencji, seminariów i spotkań biznesowych, to jeden z głównych obszarów naszej działalności od chwili założenia firmy. Dzięki zebranym przez lata i na bieżąco rozwijanym kompetencjom gwarantujemy profesjonalną organizację każdego wydarzenia bez względu na skalę – od przygotowania merytorycznego, poprzez szeroko zakrojoną promocję, po pełną obsługę logistyczną.
Organizujemy:
  • seminaria
  • konferencje
  • webinaria
  • debaty
  • spotkania biznesowe, networkingowe
  • eventy na zlecenie.
Wydarzenia takie jak Transport Week i Baltic Ports Conference od lat gromadzą starannie dobranych światowej klasy prelegentów oraz wieloosobową publiczność naturalnie stając się wyrazistymi dobrymi markami. Te oraz wiele innych eventów na stałe wpisały się w konferencyjny kalendarz szerokiego grona odbiorców z branży morskiej.

Baltic Ports Conference Ystad, Szwecja, 6 - 8 Września 2023

To największe doroczne wydarzenie Baltic Ports Organization (BPO), organizacji portowej non-profit składającej się obecnie z 46 członków reprezentujących najbardziej znaczące porty i interesariuszy w regionie. Wszyscy członkowie BPO oraz inni uczestnicy i goście spotykają się, aby omówić kluczowe i pilne kwestie dla biznesu portowego. Jest to przede wszystkim doskonała platforma sieciowa wymiany wiedzy i doświadczeń między różnymi zainteresowanymi stronami tworzącymi społeczność morską w regionie Morza Bałtyckiego i poza nim.

Transport Week Gdynia,
Polska, 14-15 Marca 2023

Odbywająca się co roku od ponad dekady konferencja jest jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych związanych z sektorem transportu i logistyki na eventowej mapie Pomorza. Od samego początku przyświeca jej cel promowania współpracy między przedstawicielami różnych sektorów związanych z branżą transportową. To okazja do nawiązania nowych relacji i spotkania z wieloletnimi partnerami. Każdego roku przygotowujemy program poruszający najistotniejsze dla rozwoju branży kwestie, gwarantując uczestnikom możliwość bezpośredniego kontaktu z czołowymi ekspertami.

Scroll to Top
Scroll to Top
Skip to content

Zapisz się do naszego newslettera!

Zapoznałem się z "Polityką Prywatności".