Transport Week 2016
Eventy

Autorska konferencja dla branży TSL (Gdańsk, marzec 2016)  • Klient: konferencja autorska
  • Data: 8-10 marca 2016
  • Typ projektu: Eventy
Pobierz PDF Zobacz stronę

Ponad 300 uczestników z 21 krajów wzięło udział w 6. edycji konferencji Transport Week, jak podają media - jednego z najciekawszych wydarzeń transportowych w tym roku w regionie CEE i całego kontynentu.

Co roku Transport Week gromadzi wyspecjalizowanych prelegentów i słuchaczy reprezentujących linie żeglugowe, przewoźników kontenerowych, promowych i ro-ro, operatorów portów i terminali, przedstawicieli władz, europejskie stowarzyszenia i organizacje pozarządowe. Tegoroczna, piąta już - jubileuszowa edycja Transport Week jest równie atrakcyjna pod względem merytorycznym, różnorodności tematów paneli, jak i formatu prelegentów - przedstawicieli branży transportu i obrotu portowo-morskiego.

Konferencja zorganizowana została przez zespół Actia Forum. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli m. in. Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej Marek Gróbarczyk oraz Prezydent Miasta Gdańska Paweł Adamowicz, a także najważniejsze Europejskie organizacje branżowe: ESPO, BPO, ECSA oraz CLECAT.