O nas
Poznaj nasz zespół, zapraszamy do współpracy

Actia Forum

Założona w roku 2000, Actia Forum wyspecjalizowała się na przestrzeni lat w organizowaniu imprez i usługach konsultingowych dla branży transportowo-logistycznej. Pewnie opierając się na tych dwóch solidnych filarach gwarantujemy, że jakiekolwiek cele wyznaczyli sobie nasi klienci, jesteśmy w 100% gotowi służyć naszym wsparciem w realizacji tych planów.

Do tej pory ponad 800 zadowolonych klientów skorzystało z naszych usług. Jeżeli zamierzasz rozwinąć swój biznes, to trafiłeś we właściwe miejsce. Po prostu zadzwoń albo wyślij e-mail do nas, a błyskawicznie skontaktujemy się z Tobą.


Nasz zespół

Bogdan Ołdakowski

Prezes zarządu - założyciel Actia Forum

Prezes zarządu Actia Forum oraz Sekretarz Generalny Baltic Ports Organization. Zaangażowany w wiele inicjatyw z zakresu rozwoju transportu i energetyki.

bogdan@actiaforum.pl

Ewa Urbaś

Wiceprezes zarządu - współzałożyciel Actia Forum

Wiceprezes zarządu od początku istnienia firmy. Zajmuje się umowami, płatnościami, rozliczeniami oraz obsługą prawną.

ewa@actiaforum.pl

Emil Arolski

Head of International Development

Animator stojący za rozwojem proekologicznych projektów zarówno na skalę regionalną jak i ogólnoeuropejską.

emil@actiaforum.pl

Marta Friedrichowicz

Lider działu konferencji

Doświadczona Event Manager w Baltic Ports Organization. Realizuje seminaria, konferencje i inne wydarzenia dla czołowych graczy z Regionu Morza Bałtyckiego.

marta@actiaforum.pl

Andrzej Urbaś

Specjalista ds. marketingu

Odpowiada za komunikację zewnętrzną, przygotowanie programów wydarzeń i działania promocyjne.

andrzej@actiaforum.pl

Michał Hołoga

Specjalista ds. obsługi klienta

Dba o relacje z mediami oraz sponsorami, z łatwością nawiązując i podtrzymując relacje z klientami.

michal@actiaforum.pl

Karolina Bartkowski

Koordynator eventów

Odpowiedzialna za logistyczną stronę organizacji naszych eventów, Karolina koordynuje działania reszty zespołu.

kb@actiaforum.pl

Maciej Radoń

Menadżer kreatywny

kreatywny umysł stojący za każdym z naszych projektów, Maciek wizualizuje pomysły innych członków zespołu.

maciek@actiaforum.pl

Monika Rozmarynowska

Lider projektów konsultingowych

Analityczny umysł. Z pasją i zaangażowaniem tworzy analizy rynkowe z zakresu transportu i handlu międzynarodowego.

monika@actiaforum.pl

Maciej Matczak

Ekspert zewnętrzny

Łaczy w pracy wiedzę akademicką z wieloletnim doświadczeniem na rynkach transportu i logistyki.

maciej@actiaforum.pl

Ewelina Ziajka

Asystent projektu

Korzystając ze swej szerokiej wiedzy, Ewelina asystuje swoim kolegom z działu konsultingu w kwestiach związanych z researchem.

ewelina@actiaforum.pl

Krystian Wit

Asystent projektu

Czuwa nad płynnym przebiegiem komunikacji wewnętrznej w firmie i wspiera wszystkie działy w zakresie pozyskiwania informacji.

krystian@actiaforum.pl

Marcin Włodarski

Kierownik Projektu

Specjalista w zakresie energetyki zrównoważonej. Doświadczony w realizacji inicjatyw w ramach programów rozwojowych UE.

marcin@actiaforum.pl