O nas
Poznaj nasz zespół, zapraszamy do współpracy

Actia Forum

Założona w roku 2000, Actia Forum wyspecjalizowała się na przestrzeni lat w organizowaniu imprez i usługach konsultingowych dla branży transportowo-logistycznej. Pewnie opierając się na tych dwóch solidnych filarach gwarantujemy, że jakiekolwiek cele wyznaczyli sobie nasi klienci, jesteśmy w 100% gotowi służyć naszym wsparciem w realizacji tych planów.

Do tej pory ponad 800 zadowolonych klientów skorzystało z naszych usług. Jeżeli zamierzasz rozwinąć swój biznes, to trafiłeś we właściwe miejsce. Po prostu zadzwoń albo wyślij e-mail do nas, a błyskawicznie skontaktujemy się z Tobą.


Nasz zespół

Bogdan Ołdakowski

Prezes zarządu - założyciel Actia Forum

Prezes zarządu Actia Forum oraz Sekretarz Generalny Baltic Ports Organization. Zaangażowany w wiele inicjatyw z zakresu rozwoju transportu i energetyki.

bogdan@actiaforum.pl

Ewa Urbaś

Wiceprezes zarządu - współzałożyciel Actia Forum

Wiceprezes zarządu od początku istnienia firmy. Zajmuje się umowami, płatnościami, rozliczeniami oraz obsługą prawną.

ewa@actiaforum.pl

Emil Arolski

Head of International Development

Animator stojący za rozwojem proekologicznych projektów na skalę regionalną oraz ogólnoeuropejską.

emil@actiaforum.pl

Marta Friedrichowicz

Starszy specjalista ds. marketingu

Doświadczona Event Manager w Baltic Ports Organization. Realizuje seminaria, konferencje i inne wydarzenia dla czołowych graczy z Regionu Morza Bałtyckiego.

marta@actiaforum.pl

Gosia Wawrzyniuk

Menedżer kreatywny

Dba o spójny wizerunek firmy, koordynuje projekty pod kątem kreacji marketingowej oraz wszelkich form wizualnych.

gosia@actiaforum.pl

Alessandra Bertini

Koordynator wydarzeń

Prawdziwa entuzjastka rozmów telefonicznych. Koordynator programowa konferencji, spiritus movens współpracy z Europejskimi organizacjami.

ola@actiaforum.pl

Andrzej Urbaś

Specjalista ds. marketingu

Odpowiedzialny za kontakty z mediami i działania komunikacyjne. Architekt oprawy medialnej naszych eventów. Mistrz pióra, po godzinach.

andrzej@actiaforum.pl

Maciej Matczak

Ekspert zewnętrzny

Łaczy w pracy wiedzę akademicką z wieloletnim doświadczeniem na rynkach transportu i logistyki.

maciej@actiaforum.pl

Monika Rozmarynowska

Konsultant

Analityczny umysł. Z pasją i zaangażowaniem tworzy analizy rynkowe z zakresu transportu i handlu międzynarodowego.

monika@actiaforum.pl

Grzegorz Wieczerniak

Menedżer ds. projektów europejskich

Koordynator projektów dla przedsiębiorstw i JST finansowanych środkami UE.

grzegorz@actiaforum.pl

Marcin Włodarski

Kierownik Projektu

Specjalista w zakresie energetyki zrównoważonej. Doświadczony w realizacji inicjatyw w ramach programów rozwojowych UE.

marcin@actiaforum.pl